Projekt Galantskej knižnice Knižná búdka - dajme knihám druhú šancu bol
v grantovom programe Tesco "Vy rozhodujete, my pomáhame", zaradený hodnotiacou komisiou medzi tri najlepšie v regióne! Projekt postúpil do druhého kola, v ktorom budú o jeho podpore rozhodovať zákazníci Tesca.

Ako? Je to celkom jednoduché.
Každý zákazník, ktorý OD 14. JÚNA DO 11. JÚLA 2021, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco v regióne, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu A, B alebo C projektu, ktorý chce podporiť.

Dajte knihám druhú šancu na život a podporte knižnú búdku pri Galantskej knižnici. Staré knihy majú rôzne osudy – končia v zbere papiera, na knižných burzách, alebo v zberných nádobách na odpad...Tieto knihy môžu ešte poslúžiť ďalším záujemcom a vy, prostredníctvom knižnej búdky a čitateľskej lavičky na oddych, podporíte aj rozvoj čítania detí, mládeže a dospelých v Galante.